Miqtë kapin dhëndrin duke bërë seks me një grua tjetër në veturë, shikoni çfarë i bëjnë (Video, +18)

Një burrë është kapur duke tradhtuar gruan e tij me një femër tjetër, dhe e gjithë kjo ngjarje është filmuar me kamerë amatore, ku shihet duke kryer marrëdhënie seksuale në veturë.

Videoja shokuese fillon kur burri që ishte në veturë pengohet nga dy burra të cilët i trokasin në dritare, dhe duke u munduar të mbulojë atë çfarë kishte bërë, shihet duke veshur me shpejtësi pantallonat, transmeton Telegrafi.

2

Por situata e tensionua edhe më shumë kur burri që po kryente marrëdhënie seksuale, e kupton se burrat që e pengojnë duke i trokitur në dritare ishin miqtë e tij, të cilët kërkonin shpjegim nga se çfarë ishte dukë bërë.

Raportohet se ngjarja ka ndodhur afër qytetit Lanzhou në provincën Gansu në pjesën perëndimore të Kinës.