Miku i Cozman-it tregon të vërtetën për shtatzëninë e Tunës

Lajmi për shtatzëninë e Tunës ka pushtuar të gjitha portalet shqiptare dhe ato kosovare.

"Blitz.al" ka tentuar të kontaktojë me Tunën dhe Cozman-in, por të dy protagonistët nuk janë prononcuar për këtë fakt.

Por, ne kemi kontaktuar, gjithashtu, edhe me njërin nga miqtë e ngushtë të reperit, edhe ai pjesë e labelit “Babastars”, i cili na ka thënë se ky lajm nuk është aspak i vërtetë.
 

“Cozman nuk ka ndërmend të reagojë, pasi ky lajm nuk është aspak i vërtetë”, – thotë reperi i njohur.