Erika mahnit me bikini në moshën 44 vjeçare (Foto)

Ajo këndon e performon vazhdimisht në skenë me veshje provokuese. Edhe pse ishte duke pushuar, Erika Girardi ka shfaqur sërish format e saj teksa ka shijuar rrezet e diellit në Miami. 44 vjeçarja është fotografuar së bashku me disa miq, e veshur me kostum banje të verdhë dhe dukej mahnitëse.

Pas Para
1 1 1 1 1 1 1 1 1