Chantelle fotografohet topless në pishinë (Foto)

Chantelle Connolly së fundmi është shprehur se dëshiron të kryejë ndërhyrje kirurgjikale për të zvogëluar gjoksin e saj me përmasa të mëdha ( 34E), për tu dukur kështu më me klas. Megjithatë, kjo nuk e ndaloi bukuroshen e Geordie Shore të pozonte topless. 26 vjeçarja është fotografuar duke marrë rreze dielli në një pishinë në Marrakech, Marok teksa ka shfaqur dhe format e saj trupore.

Pas Para
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1